Sedat Peker’den Mesaj Var: ‘Ölsem Bile Sözümü Tutacağım’

 

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in, seçime 2 aya kala yapacağını söylediği açıklamalar merak ediliyor. BAE’de bulunan ve dijital tecrit altındaki Peker, yakın çevresine ne olursa olsun söz verdiği videoyu yayınlayacağını söyledi.

Yakın çevresine konuştu

Halk TV’den Seyhan Avşar’ın haberine göre; Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) bulunan ve ‘dijital tecrit’ altında olduğu belirtilen suç örgütü lideri Sedat Peker’in seçime iki ay kala yapacağını söylediği paylaşımları yapıp yapamayacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Peker’in yakınlarına yaptığı “Ölsem bile konuşacağım” açıklaması gündeme otururken suç örgütü liderinin yakın çevresine bu paylaşımları yapabilmesi için BAE'nin kendisine uyguladığı dijital tecridin kalkması gerektiğini vurguladığı bilgisi edinildi.

Üzerindeki dijital tecrit kalkmadan sosyal medya paylaşımları yapmasının mümkün olmadığını çevresindekilerine aktaran Peker’in, “Ölsem bile sözümü tutacağım ama tabi bunun için tecridin kalkması gerek. Bunun için muhalefetin çaba sarf etmesi gerek. Tecrit kalkarsa sözümü tutacağımı herkes görecek. Ölsem bile” dediği öğrenildi.

0 Yorumlar