AKP'li Yeşilyurt Belediyesi'nde Yapay Zeka İle Yolsuzluk!

 AKP'li Yeşilyurt Belediyesi'nde Yapay Zeka İle Yolsuzluk Skandalı Ortaya Çıktı

    Gri pasaport skandalıyla bilinen AKP'li Mehmet Çınar'ın yönettiği Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesi, yeni bir yolsuzluk skandalıyla gündemde. Yapay zeka teknolojisi kullanılarak sahte belediye meclisi kararı oluşturulup belediye arsalarının usulsüz bir şekilde satıldığı ortaya çıktı. Olayın üzerine 4 personel açığa alındı ve idari soruşturma başlatıldı.

    Gri pasaportla insan kaçakçılığı ile gündem olan AKP'li Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın yönettiği Yeşilyurt Belediyesi’nde, yeni bir skandal ortaya çıktı.
    Belediyenin Emlak Müdürlüğü biriminde yapay zeka teknolojisiyle sahte belediye meclisi kararı oluşturularak satışa çıkartılan arsa sayısının artırıldığı, sahte encümen kararı ile 10 arsanın satışının yapıldığı, arsaları alanların ise üçüncü kişilere devrettiği ortaya çıktı.

    Usulsüz satışın ortaya çıkması üzerine Emlak ve İstimlak Müdürü M.Z.’nin de aralarında yer aldığı 4 görevlinin açığa alındığı, haklarında suç duyurusunda bulunulduğu, idari soruşturma için müfettiş görevlendirildiği belirtildi.


0 Yorumlar

Bahçeşehir Escort Dolandırıcılık Haberleri